KONST / Litografier / Färglitografi 7383638
nr 738 3638
Bella Brisel
(1929-1982)
Färglitografi, Bella Brisel (1929-1982), huvuden, signerad, motivets mått: 25x14
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:43:55
28/1 15:35:33